BAZA architekci jest pracownią architektoniczną założoną w 2006 r. przez czterech wspólników: Huberta Całę, Piotra Fałata, Michała Kurzątkowskiego i Kaspra Mączeńskiego.

Naszą misją jest projektowanie architektoniczne oraz urbanistyczne na najwyższym poziomie artystycznym, technicznym i organizacyjnym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stanowimy sprawny i zaangażowany zespół zdolny do podjęcia i realizacji różnorodnych zadań projektowych. W szerokim spektrum naszych zainteresowań zawodowych znajdują się obiekty użyteczności publicznej, budynki biurowe, hotele, budynki mieszkalne wielorodzinne i jednorodzinne, projekty wnętrz, projekty aranżacji biur i inne.

Dzięki stałej współpracy z zespołem doświadczonych projektantów branżowych świadczymy usługi projektowe w pełnym wielobranżowym zakresie. Jako generalny projektant podejmujemy odpowiedzialność za opracowanie projektów wszystkich branż i ich koordynację we wszystkich fazach obsługi inwestycji: od projektu koncepcyjnego poprzez projekt budowlany, przetargowy, wykonawczy po nadzór autorski na budowie.

Pobierz listę wybranych realizacji pracowni BAZA architekci